Bola Sepak »Dunia » Perlawanan Persahabatan Kelab » 2017

Perlawanan Persahabatan Kelab
Loading…
results
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷lhgPuoT8¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0040000000169000Perlawanan P029 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷hdfwC9in¬AD÷1508346000¬ADE÷1508346000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Langreo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Langreo (Esp)¬WU÷langreo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OVI¬AF÷R. Oviedo (Esp)¬WV÷r-oviedo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fe9sgOwr¬AD÷1508335200¬ADE÷1508335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grasshoppers (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grasshoppers (Sui)¬WU÷grasshoppers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷AAR¬AF÷Aarau (Sui)¬WV÷aarau¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷fcYhybMS¬AD÷1508245200¬ADE÷1508245200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sindjelic B. (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sindjelic B. (Srb)¬WU÷sindjelic-belgrad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CUK¬AF÷FK Cukaricki (Srb)¬WV÷cukaricki¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷UssILpuB¬AD÷1508169600¬ADE÷1508169600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Murcia B (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Real Murcia B (Esp)¬WU÷real-murcia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOA¬AF÷Goa (Ind)¬WV÷fc-goa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GvwEMQP4¬AD÷1508160600¬ADE÷1508160600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pune City (Ind)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUN¬AE÷Pune City (Ind)¬WU÷pune-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷CHA¬AF÷Chanmari (Ind)¬WV÷chanmari¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xtIJxOhC¬AD÷1507818600¬ADE÷1507818600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Szczecin (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Szczecin (Pol)¬WU÷pogon-szczecin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷STI¬AF÷Stilon Gorzow (Pol)¬WV÷stilon-gorzow¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zVErtHrd¬AD÷1507745700¬ADE÷1507745700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barakaldo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRK¬AE÷Barakaldo (Esp)¬WU÷barakaldo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BIL¬AF÷Ath Bilbao (Esp)¬WV÷ath-bilbao¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nL4H8cik¬AD÷1507647600¬ADE÷1507647600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grasshoppers (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wil (Sui)¬WV÷wil¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grasshoppers (Sui)¬WU÷grasshoppers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xGMFc4VQ¬AD÷1507640400¬ADE÷1507640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grasshoppers (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grasshoppers (Sui)¬WU÷grasshoppers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schaffhausen (Sui)¬WV÷schaffhausen¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nsCBdLrG¬AD÷1507626000¬ADE÷1507626000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manang Marshyangdi (Nep)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calcutta Customs (Ind)¬WV÷calcutta-customs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAN¬AE÷Manang Marshyangdi (Nep)¬WU÷manang-marshyangdi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UVE21DEh¬AD÷1507568400¬ADE÷1507568400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSV (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSV¬AE÷PSV (Ned)¬WU÷psv¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAC¬AF÷Pachuca (Mex)¬WV÷pachuca¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QuJBbpGK¬AD÷1507539600¬ADE÷1507539600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moscow (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow (Rus)¬WU÷cska-moscow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UFA¬AF÷Ufa (Rus)¬WV÷ufa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Dimainkan 35 minit untuk setiap dua separuh masa. ¬AN÷n¬~AA÷6qUXUFB1¬AD÷1507482000¬ADE÷1507482000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Sadd (Qat)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAD¬AE÷Al-Sadd (Qat)¬WU÷al-sadd¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TRA¬AF÷Trabzonspor (Tur)¬WV÷trabzonspor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷d4k35Ffn¬AD÷1507478400¬ADE÷1507478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adana Demirspor (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adana Demirspor (Tur)¬WU÷adanademirspor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIV¬AF÷Sivasspor (Tur)¬WV÷sivasspor¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1508534243
4421
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Perlawanan Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷lhgPuoT8¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0040000000169000Perlawanan P029 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷Yo8ohrgl¬AD÷1510236000¬ADE÷1510236000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayer Leverkusen (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Bayer Leverkusen (Ger)¬WU÷bayer-leverkusen¬WN÷DUI¬AF÷Duisburg (Ger)¬WV÷duisburg¬AN÷n¬~
1
1508534243
1
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Perlawanan Persahabatan Kelab 2017 dalam bahagian Bola Sepak/Dunia. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Perlawanan Persahabatan Kelab 2017, carta Perlawanan Persahabatan Kelab 2017 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Perlawanan Persahabatan Kelab 2017, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Perlawanan Persahabatan Kelab 2017 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.