Skor, keputusan secara langsung, carta Liga Copa Profesional 2020

advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
15% bonus sehingga 100€
Buka satu akaun dengan bet365 hari ini dan tuntut Bonus Deposit 100% anda. Tertakluk kepada T&S. 18+

Bola Sepak Argentina

Liga Copa Profesional
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Liga Copa Profesional - Peringkat Pertama¬ZEE÷vkIrPVm8¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷M7YrDKnd¬ZD÷p¬ZE÷d68lxb9h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_vkIrPVm8¬ZJ÷29¬ZL÷/bola-sepak/argentina/liga-copa-profesional/¬ZX÷00Argentina 009entina0070000000001000Liga Copa Pr041ertama000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷EVfXEQVf¬AD÷1604095200¬ADE÷1604095200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷bw0hMGII¬WV÷patronato¬GRB÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷4G0lNd3C¬WU÷gimnasia-l-p¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Sekatan GEO dikenakan. Akaun terbiaya diperlukan atau telah meletakkan taruhan dalam 24 jam terakhir. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷y¬~AA÷2wdgM8wL¬AD÷1604103300¬ADE÷1604103300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷0n6H8clJ¬WU÷talleres-cordoba¬GRA÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷E39bXtRJ¬WV÷newells-old-boys¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0OEdLShR¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes L.P.¬JB÷AZfURKls¬WV÷estudiantes-l-p¬GRB÷0¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷hf82W0tQ¬WU÷aldosivi¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷pdjTF6Gl¬AD÷1604171700¬ADE÷1604171700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷QP1pOxl6¬WV÷huracan¬GRB÷0¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷djctPIYa¬WU÷velez-sarsfield¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷65iPGn1r¬AD÷1604180700¬ADE÷1604180700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷IabxQbJg¬WV÷san-lorenzo¬GRB÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷OxaYQv4m¬WU÷argentinos-jrs¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷8GdkNlOE¬AD÷1604189700¬ADE÷1604189700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷Me7D9wZC¬WV÷boca-juniors¬GRB÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷SY79AJJ6¬WU÷lanus¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷KfGf171e¬AD÷1604239200¬ADE÷1604239200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon Santa FE¬JB÷4xCJK3sE¬WV÷colon-santa-fe¬GRB÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷jZNydK4D¬WU÷defensa-y-justicia¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷6iCj2mnk¬AD÷1604250000¬ADE÷1604250000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union de Santa Fe¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷CrPXd0k7¬WV÷arsenal-sarandi¬GRB÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union de Santa Fe¬JA÷r9KTctz1¬WU÷union-de-santa-fe¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷OSMo3TWr¬AD÷1604258100¬ADE÷1604258100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷AeMLa25l¬WU÷racing-club¬GRA÷0¬WN÷TUC¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷4ILPbMKf¬WV÷atl-tucuman¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EHFb0RG1¬AD÷1604267100¬ADE÷1604267100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷AZERIsCQ¬WV÷independiente¬GRB÷0¬WM÷SUK¬AE÷Central Cordoba¬JA÷GCFNJNdK¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷UPcoOU88¬AD÷1604276100¬ADE÷1604276100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷EV35Ba40¬WV÷banfield¬GRB÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷K841Cukf¬WU÷river-plate¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷h8E2aoW7¬AD÷1604362500¬ADE÷1604362500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario Central¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷tI5cDLZm¬WV÷godoy-cruz¬GRB÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Central¬JA÷Cr1gE1Ks¬WU÷rosario-central¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QcQ9D5Zb¬AD÷1604700000¬ADE÷1604700000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷djm5CbN8¬WV÷huracan¬GRB÷0¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷Ial1Dv82¬WU÷patronato¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷v1UDCPl5¬AD÷1604708100¬ADE÷1604708100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷2kFxfj7s¬WV÷aldosivi¬GRB÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷jDn9BIxF¬WU÷argentinos-jrs¬GRA÷0¬AN÷n¬~~
72
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Mod gelap
advertisement
advertisement
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Copa Profesional 2020 dalam bahagian Bola Sepak/Argentina. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Copa Profesional 2020, carta Liga Copa Profesional 2020 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Copa Profesional 2020, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Copa Profesional 2020 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.
Tunjukkan lebih banyak
Aplikasi mudahalih
App kami dioptimumkan untuk telefon mudahalih anda. Muat turun ia secara percuma!
mockup