Bola Sepak »Peru » Divisi Primera » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷PERU: Divisi Primera - Clausura¬ZEE÷KrrdAMyI¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷hlh7Y2Dc¬ZD÷p¬ZE÷MetCMN8o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷152_KrrdAMyI¬ZJ÷24¬ZL÷/bola-sepak/peru/divisi-primera/¬ZX÷00Peru 004......0000000000196000Divisi Prime025ausura000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷dlXpfoH0¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AD Cantolao¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷AD Cantolao¬JA÷8rJtIpog¬WU÷ad-cantolao¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷U. de Deportes¬JB÷2JXqH40a¬WV÷universitario-de-deportes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vDMkg5W6¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Lima¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Alianza Lima¬JA÷tAWmGOF5¬WU÷a-lima¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PIA¬AF÷Comerciantes Unidos¬JB÷OYLhFrVB¬WV÷comerciantes-unidos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I3LghPoD¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ayacucho¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYA¬AE÷Ayacucho¬JA÷xxQdE2pI¬WU÷ayacucho¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MUN¬AF÷Dep. Municipal¬JB÷WbP0DMaO¬WV÷dep-municipal¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YXUHdvwa¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cajamarca¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAJ¬AE÷Cajamarca¬JA÷OhlvRuUN¬WU÷cajamarca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ALI¬AF÷Alianza Atl.¬JB÷6HwqQaqU¬WV÷alianza-atl¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6JEyH8OD¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FBC Melgar¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷FBC Melgar¬JA÷AkO4CtFU¬WU÷fbc-melgar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sport Huancayo¬JB÷APfBXPpt¬WV÷sport-huancayo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rqx5atgt¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garcilaso¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garcilaso¬JA÷lGgFWq0n¬WU÷garcilaso¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷U. San Martin¬JB÷rwgJV3Fh¬WV÷u-san-martin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q7R9b08n¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Rosario¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Rosario¬JA÷fDdNUNUb¬WU÷sport-rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JUA¬AF÷Juan Aurich¬JB÷xxnSTsp5¬WV÷juan-aurich¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vBVDcKNh¬AD÷1512331200¬ADE÷1512331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Cristal¬ER÷Pusingan 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Cristal¬JA÷GSpWS1aB¬WU÷sporting-cristal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COM¬AF÷Union Comercio¬JB÷p2kzSLEH¬WV÷union-comercio¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jiUxd7nl¬AD÷1512086400¬ADE÷1512086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. de Deportes¬ER÷Pusingan 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷U. de Deportes¬JA÷MmEMCk9D¬WU÷universitario-de-deportes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CAJ¬AF÷Cajamarca¬JB÷zi24yZoE¬WV÷cajamarca¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjof4Vv8¬AD÷1512073800¬ADE÷1512073800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport Huancayo¬ER÷Pusingan 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Huancayo¬JA÷nVav0CP7¬WU÷sport-huancayo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AYA¬AF÷Ayacucho¬JB÷lzvNOe28¬WV÷ayacucho¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bgkb3kfE¬AD÷1512065700¬ADE÷1512065700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juan Aurich¬ER÷Pusingan 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUA¬AE÷Juan Aurich¬JA÷SQxRNFHE¬WU÷juan-aurich¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Cristal¬JB÷d0sVMZWK¬WV÷sporting-cristal¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hGl2299K¬AD÷1512000000¬ADE÷1512000000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. San Martin¬ER÷Pusingan 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIM¬AF÷Alianza Lima¬JB÷tYI1HDfr¬WV÷a-lima¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷MAR¬AE÷U. San Martin¬JA÷zitZLgnR¬WU÷u-san-martin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pETteR1f¬AD÷1511987400¬ADE÷1511987400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dep. Municipal¬ER÷Pusingan 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Dep. Municipal¬JA÷nTUXJ6Gt¬WU÷dep-municipal¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEL¬AF÷FBC Melgar¬JB÷UiKxJQVn¬WV÷fbc-melgar¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C0VYdmXs¬AD÷1511979300¬ADE÷1511979300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alianza Atl.¬ER÷Pusingan 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alianza Atl.¬JA÷QLKDEBv1¬WU÷alianza-atl¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Rosario¬JB÷rcFIDVg7¬WV÷sport-rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1513317916
354
fixtures
1
1513317916
0
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Divisi Primera 2017 dalam bahagian Bola Sepak/Peru. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Divisi Primera 2017, carta Divisi Primera 2017 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Divisi Primera 2017, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Divisi Primera 2017 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.