Bola Sepak »Asia » Liga Juara-juara AFC » 2018

results
1
1513380873
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ASIA: Liga Juara-juara AFC - Kelayakan¬ZEE÷ddxzWOqT¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷CxJTojmG¬ZD÷t¬ZE÷KvMIrkNn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_ddxzWOqT¬ZJ÷1¬ZL÷/bola-sepak/asia/liga-juara-juara-afc/¬ZX÷00Asia 004......0010000000148000Liga Juara-j032ayakan000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷vV7UUXTd¬AD÷1516100400¬ADE÷1516100400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bali United (Ina)¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Bali United (Ina)¬JA÷2Bk2AhEJ¬WU÷bali-united¬WN÷TAM¬AF÷Tampines (Sin)¬JB÷t2l69CTP¬WV÷tampines¬AN÷n¬~AA÷YXKr7Uyj¬AD÷1516705200¬ADE÷1516705200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern AA (Hkg)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern AA (Hkg)¬JA÷t647lBi0¬WU÷eastern-aa¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa (Vie)¬JB÷ht8BmV66¬WV÷thanh-hoa¬AN÷n¬~AA÷COJn6lid¬AD÷1516705200¬ADE÷1516705200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muang Thong Utd (Tha)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOH¬AF÷JDT (Mys)¬JB÷EedKo9yJ¬WV÷johor-dt¬WM÷MUA¬AE÷Muang Thong Utd (Tha)¬JA÷z5cGnkMC¬WU÷muang-thong-utd¬AN÷n¬~AA÷tzt4ECqG¬AD÷1517310000¬ADE÷1517310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ain (Uae)¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AIN¬AE÷Al Ain (Uae)¬JA÷0nqYZBx7¬WU÷al-ain¬WN÷MAL¬AF÷Malkia (Bah)¬JB÷vwrxZViD¬WV÷malkia¬AN÷n¬~AA÷EmvCCjES¬AD÷1517310000¬ADE÷1517310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Gharafa (Qat)¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAK¬AF÷Pakhtakor (Uzb)¬JB÷jHBfiD7s¬WV÷pakhtakor¬WM÷GHA¬AE÷Al-Gharafa (Qat)¬JA÷l8PSegaQ¬WU÷al-gharafa¬AN÷n¬~AA÷j9Vw8AMq¬AD÷1517310000¬ADE÷1517310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nasaf Qarshi (Uzb)¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nasaf Qarshi (Uzb)¬JA÷8h6ajXMm¬WU÷nasaf-qarshi¬WN÷FAI¬AF÷Al-Faisaly (Sau)¬JB÷nq53kixf¬WV÷al-faisaly¬AN÷n¬~AA÷KQv8DWbM¬AD÷1517310000¬ADE÷1517310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zob Ahan (Irn)¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHA¬AE÷Zob Ahan (Irn)¬JA÷trMKcFUD¬WU÷zob-ahan¬WN÷AIZ¬AF÷Aizawl (Ind)¬JB÷foQOdZqK¬WV÷aizawl-fc¬AN÷n¬~ZA÷ASIA: Liga Juara-juara AFC¬ZEE÷ddxzWOqT¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷QHKanCI3¬ZD÷t¬ZE÷KvMIrkNn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_ddxzWOqT¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/asia/liga-juara-juara-afc/¬ZX÷00Asia 004......0010000000169000Liga Juara-j020ra AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷GxGiazu5¬AD÷1518433200¬ADE÷1518433200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Tashkent (Uzb)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAS¬AE÷Lok. Tashkent (Uzb)¬JA÷Aiyak6fp¬WU÷lok-tashkent¬WN÷WAH¬AF÷Al Wahda (Uae)¬JB÷lrz3lQ9j¬WV÷al-wahda¬AN÷n¬~AA÷Em0sSVDF¬AD÷1518433200¬ADE÷1518433200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tractor (Irn)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tractor (Irn)¬JA÷0Mas1ly6¬WU÷tractor¬WN÷AHL¬AF÷Al Ahli SC (Sau)¬JB÷vDbo08jC¬WV÷al-ahli-sc¬AN÷n¬~AA÷n1bkQ9rS¬AD÷1518519600¬ADE÷1518519600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Rayyan (Qat)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAY¬AE÷Al Rayyan (Qat)¬JA÷nH416qDo¬WU÷al-rayyan¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal F.C. (Irn)¬JB÷Q73553Si¬WV÷esteghlal-teh¬AN÷n¬~AA÷8AaoRkTL¬AD÷1518519600¬ADE÷1518519600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Wasl (Uae)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Al Wasl (Uae)¬JA÷YZckaS5I¬WU÷al-wasl¬WN÷SAD¬AF÷Al-Sadd (Qat)¬JB÷pCQIs0zo¬WV÷al-sadd¬AN÷n¬~AA÷SftILTjq¬AD÷1518519600¬ADE÷1518519600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Victory (Aus)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MVC¬AE÷Melbourne Victory (Aus)¬JA÷fs894Nsb¬WU÷melbourne-v¬WN÷ULS¬AF÷Ulsan Hyundai (Kor)¬JB÷YX6D3sc4¬WV÷ulsan-hyundai¬AN÷n¬~AA÷6ouMKm6k¬AD÷1518606000¬ADE÷1518606000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Evergrande (Chn)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande (Chn)¬JA÷GddI21CA¬WU÷guangzhou-evergrande¬WN÷BUR¬AF÷Buriram (Tha)¬JB÷SWaM1LRG¬WV÷buriram-united-f-c¬AN÷n¬~AA÷08vQJ7Le¬AD÷1518606000¬ADE÷1518606000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kashima (Jpn)¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAS¬AE÷Kashima (Jpn)¬JA÷MgaQ0usN¬WU÷kashima¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua (Chn)¬JB÷0pbUaadT¬WV÷shanghai-shenhua¬AN÷n¬~
1
1513380873
51
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Juara-juara AFC 2018 dalam bahagian Bola Sepak/Asia. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Juara-juara AFC 2018, carta Liga Juara-juara AFC 2018 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Juara-juara AFC 2018, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Juara-juara AFC 2018 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.