Bola Sepak »England » Liga Championship » 2018/2019

results
1
1532007942
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Liga Championship¬ZEE÷2DSCa5fE¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷2L2xDdc5¬ZD÷p¬ZE÷GKpNhNie¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_2DSCa5fE¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/england/liga-championship/¬ZX÷00England 007ngland0010000000179000Liga Champio017onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷Kxqh0rnA¬AD÷1533322800¬ADE÷1533322800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷bcPwrVaK¬WU÷reading¬WN÷DER¬AF÷Derby¬JB÷tMErskFQ¬WV÷derby¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Earda21G¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIR¬AE÷Birmingham¬JA÷GE5Ax9Ns¬WU÷birmingham¬WN÷NOR¬AF÷Norwich¬JB÷Ay5EyTxl¬WV÷norwich¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QyBPszWr¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentford¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentford¬JA÷lS3Izmhf¬WU÷brentford¬WN÷ROT¬AF÷Rotherham¬JB÷63bNZ670¬WV÷rotherham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷800Utfok¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬JA÷pfcRYQM6¬WU÷bristol-city¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham¬JB÷vHdVXpxD¬WV÷nottingham¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷niaYuE0e¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich¬JA÷hK0ZW4iJ¬WU÷ipswich¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬JB÷fPvIelUJ¬WV÷blackburn¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GQ3xuYF1¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬JA÷YFwMf8qQ¬WU÷millwall¬WN÷MID¬AF÷Middlesbrough¬JB÷4bQmjSis¬WV÷middlesbrough¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fH2tvhV7¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬JA÷rkPikn7m¬WU÷preston¬WN÷QPR¬AF÷QPR¬JB÷QDEdl6Mg¬WV÷qpr¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dMtP2y88¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Brom¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬JA÷vHI0mQy0¬WU÷west-brom¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬JB÷YwI4npi6¬WV÷bolton¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8dpT1eNE¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHW¬AF÷Sheffield Wed¬JB÷U5BDpOLI¬WV÷sheffield-wed¬WM÷WIG¬AE÷Wigan¬JA÷CUG8o46C¬WU÷wigan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6qECUEXb¬AD÷1533400200¬ADE÷1533400200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Sheffield Utd¬JA÷YXGkfFMP¬WU÷sheffield-utd¬WN÷SWA¬AF÷Swansea¬JB÷vFgIkZUt¬WV÷swansea¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2JqX0FxL¬AD÷1533483000¬ADE÷1533483000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬JA÷6VYtTejo¬WU÷leeds¬WN÷STO¬AF÷Stoke City¬JB÷KYMOiuTo¬WV÷stoke-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tAry0ZiR¬AD÷1533581100¬ADE÷1533581100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hull City¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull City¬JA÷IJuSjarh¬WU÷hull-city¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬JB÷0rVWkJcb¬WV÷aston-villa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IgIw0f9O¬AD÷1533667500¬ADE÷1533667500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬JA÷z1NEJ9Zh¬WU÷middlesbrough¬WN÷SHU¬AF÷Sheffield Utd¬JB÷IPCJITla¬WV÷sheffield-utd¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K03Y2dP5¬AD÷1533667500¬ADE÷1533667500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WBA¬AF÷West Brom¬JB÷AJkh284I¬WV÷west-brom¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬JA÷Gdjl3lkC¬WU÷nottingham¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1532007942
552
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Championship 2018/2019 dalam bahagian Bola Sepak/England. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Championship 2018/2019, carta Liga Championship 2018/2019 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Championship 2018/2019, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Championship 2018/2019 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.