Bola Sepak »Afrika Selatan » Liga Perdana » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Liga Perdana¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷Io6bdfd3¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/afrika-selatan/liga-perdana/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0000000000179000Liga Perdana012erdana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷8ULtVnCo¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬JA÷0U9aMqRI¬WU÷ajax-cape-town¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷xfXS4Heo¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷U3C1QOQG¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷0hdc2qip¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬JB÷vqe1136j¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G08cR4BA¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷t8FQ75TM¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷fBJU6PrT¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6Psb63Zp¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷h46iO5d6¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷Wf5eNPBC¬WV÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nLKpU6Ri¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷tSc9D9ao¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷fV1DCTEi¬WV÷free-state-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YyJhSpd4¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷8fHI9RbA¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷noGM8oEG¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OQB5PrtN¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷SblqQnqi¬WU÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa Utd.¬JB÷6kmmP6bc¬WV÷chippa-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷foKlTQtb¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷lh1HBmUc¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷Sr0LA7q4¬WV÷baroka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ya56TZzs¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷QZcVIAKQ¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷2ekcEUSs¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fmFUNV4I¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷AuHnPos0¬WV÷amazulu¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷b5DrQRRg¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷MZGMPiz6¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬JA÷67Y3X9ZJ¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷pbX7WTlQ¬WV÷orlando-pirates¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q7NDRD5g¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷Ioh9BSC0¬WU÷chippa-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬JB÷dxiDAnS6¬WV÷supersport-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WpO9Sgjm¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷pKv2Dlrl¬WU÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷OAw6C8cf¬WV÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SISwYFSP¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷hMaNKWkE¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷WCbRJj5K¬WV÷platinum-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷4bMHQXKa¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷h4pM8QdJ¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷v1tI96sD¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0QFQOBkC¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬JA÷QiFzSmcs¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬JB÷4rEvR7Cm¬WV÷ajax-cape-town¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MLylBhLC¬AD÷1524677400¬ADE÷1524677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷A1QJ0Bbr¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷lhPNaVDl¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷lSTZYeDJ¬AD÷1524677400¬ADE÷1524677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷xEHzcTc7¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷G4GvdmDD¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0CzhACzJ¬AD÷1524677400¬ADE÷1524677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷WGESbkTf¬WU÷platinum-stars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷riIWc9r1¬WV÷amazulu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WWryEfyf¬AD÷1524677400¬ADE÷1524677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷jcggpjE1¬WU÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬JB÷UmhcqAT7¬WV÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vcnqCY56¬AD÷1524677400¬ADE÷1524677400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷vJZm6XzL¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷I9Yi5ijR¬WV÷free-state-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Liga Perdana - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷nwdgDIXI¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷73¬ZL÷/bola-sepak/afrika-selatan/liga-perdana/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0000000000314000Liga Perdana036gkiran000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷j5aJVCJD¬AD÷1526821200¬ADE÷1526821200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷UcaEZ2SF¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷OKbIYMsM¬WV÷black-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷IuJv03at¬AD÷1526475600¬ADE÷1526475600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷vPSq8hd1¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷IFRm7CB7¬WV÷platinum-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1526905811
242
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA SELATAN: Liga Perdana - Kumpulan Penyingkiran¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Afrika Selatan¬ZC÷nwdgDIXI¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷73¬ZL÷/bola-sepak/afrika-selatan/liga-perdana/¬ZX÷00Afrika Selat014elatan0000000000314000Liga Perdana036gkiran000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika Selatan¬~AA÷C2IraNEn¬AD÷1527096600¬ADE÷1527096600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷fXAWVel8¬WU÷platinum-stars¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷YN9zVF3E¬WV÷jomo-cosmos¬AN÷n¬~AA÷jgHnbsUh¬AD÷1527355800¬ADE÷1527355800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷vNy8C7mm¬WV÷black-leopards¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷QJX3DmYt¬WU÷platinum-stars¬AN÷n¬~AA÷23T7xqhQ¬AD÷1527701400¬ADE÷1527701400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷ULs1Qbk2¬WU÷black-leopards¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷WQLqkrS2¬WV÷jomo-cosmos¬AN÷n¬~AA÷8UBic1qa¬AD÷1527960600¬ADE÷1527960600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jomo Cosmos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷MoRCBR2g¬WU÷jomo-cosmos¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷0xQGAoIa¬WV÷platinum-stars¬AN÷n¬~
1
1526905811
4
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Perdana Afrika Selatan dalam bahagian Bola Sepak/Afrika Selatan. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Perdana Afrika Selatan, carta Liga Perdana Afrika Selatan dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Perdana Afrika Selatan, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Perdana Afrika Selatan adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.