Skor, keputusan secara langsung, carta Copa de la Superliga 2020

advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
15% bonus sehingga 100€
Buka satu akaun dengan bet365 hari ini dan tuntut Bonus Deposit 100% anda. Tertakluk kepada T&S. 18+

Bola Sepak Argentina

Copa de la Superliga
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa de la Superliga¬ZEE÷E3YDzuor¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷0KhTtmt8¬ZD÷p¬ZE÷SnAdgmlH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_E3YDzuor¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/argentina/copa-de-la-superliga/¬ZX÷00Argentina 009entina0080000000001000Copa de la S020erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷pl0CLpJ9¬AD÷1608754200¬ADE÷1608754200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1608761138¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes L.P.¬JB÷fDFMCtFo¬WV÷estudiantes-l-p¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷buAbCpA6-x6txHWdh.png¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷tARvlcxo¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷Cz28Nw8k-YkyZlAEH.png¬AW÷1¬~AA÷dSJHa3dj¬AD÷1584403800¬ADE÷1584403800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario Central¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584410834¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon Santa FE¬JB÷QeQkbs0h¬WV÷colon-santa-fe¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬OB÷jZYrB9S0-bwWo5qqq.png¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Central¬JA÷dMLoaNpn¬WU÷rosario-central¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷t2DxeJiT-xvEtwQkb.png¬AW÷1¬~AA÷2PA7MQ33¬AD÷1584396000¬ADE÷1584396000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584402760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷v1uDhwUT¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷p0EKsd7k-fu6kZ8Kn.png¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷pQQ9gJEN¬WU÷lanus¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷I7GXcZiT-be7vXtSJ.png¬AW÷1¬~AA÷EqG6B6f9¬AD÷1584320400¬ADE÷1584320400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584327327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUK¬AE÷Central Cordoba¬JA÷zND70I8O¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷hro0hdlC-KzBh6Clp.png¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷Ox7kP1oP¬WV÷newells-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷jJNOQj7k-Q1ysjgdm.png¬AW÷1¬~AA÷OYB3N6lc¬AD÷1584313200¬ADE÷1584313200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584320368¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷6ZR5faaH¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬OB÷Wp6MmpQq-0pqSfXP6.png¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷CCS1eupB¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷pbQeONmC-fBv7qE59.png¬AW÷1¬~AA÷hzFAAQ9F¬AD÷1584305100¬ADE÷1584305100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union de Santa Fe¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584311909¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷K8hLJu9n¬WV÷arsenal-sarandi¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷8EYePc5k-8Ss2sq3g.png¬WM÷UNI¬AE÷Union de Santa Fe¬JA÷QogHKLgt¬WU÷union-de-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷xCI9eFAN-dUqK9PzS.png¬AW÷1¬~AA÷rZIFK4YF¬AD÷1584297000¬ADE÷1584297000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584303769¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷2wJUAKqb¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷SrL2ZPUH-4Ycdu5fq.png¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8GJQB0Ui¬WU÷huracan¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2mxEfn7k-bqkKE6bN.png¬AW÷1¬~AA÷AB9F9pPL¬AD÷1584226800¬ADE÷1584226800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584233389¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷CGASHJwa¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷GQF9p3A6-tWUYp6Jb.png¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IgBOIaOh¬WU÷godoy-cruz¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷SxPJGtiC-U5l8OC7K.png¬AW÷1¬~AA÷6seo4Onq¬AD÷1584210600¬ADE÷1584210600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584217473¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hfCrEywO¬WV÷velez-sarsfield¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷CUFdbCiT-nBz1kgFt.png¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷bXCvFHNH¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷xjDdtlT0-fu6kZ8Kn.png¬AW÷1¬~AA÷l28J84vS¬AD÷1584144600¬ADE÷1584144600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584151504¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KtEzGc8B¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷bVaqpoWH-4hzokDBg.png¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷j79WGwg5¬WU÷patronato¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷Y1F3LEPq-Cbe8a5QT.png¬AW÷1¬~AA÷Kpak3r2k¬AD÷1584136800¬ADE÷1584136800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584144723¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷rJihYvOu¬WV÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷j1G5vlQq-rwEx0nA5.png¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷6cGnDehU¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷4AcrgvT0-t2iCGSTA.png¬AW÷1¬~
11
fixtures
0
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Mod gelap
advertisement
advertisement
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Copa de la Superliga 2020 dalam bahagian Bola Sepak/Argentina. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Copa de la Superliga 2020, carta Copa de la Superliga 2020 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Copa de la Superliga 2020, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Copa de la Superliga 2020 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.
Tunjukkan lebih banyak
Aplikasi mudahalih
App kami dioptimumkan untuk telefon mudahalih anda. Muat turun ia secara percuma!
mockup