Bola Sepak »Republik Rakyat China » Liga Super » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷Republik Rakyat China¬ZC÷KGPdczkE¬ZD÷p¬ZE÷YwxOI8wf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/republik-rakyat-china/liga-super/¬ZX÷00Republik Rak021 China0000000000169000Liga Super 010 Super000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republik Rakyat China¬~AA÷Q1G0pioj¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷WIBr2zwJ¬WU÷beijing-guoan¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷YNkRQJFJ¬WV÷changchun-yatai¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxrDgeO3¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷lzfhiJO0¬WU÷chongqing-lifan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷Wbqcjwv7¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwReoXVq¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷Oh8z4d86¬WU÷guangzhou-evergrande¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Quanjian¬JB÷hSCv3GNC¬WV÷tianjin-quanjian¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tUvUkDNS¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liaoning¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬JA÷2wKR5Iwf¬WU÷liaoning¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷p29W4xg0¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y3yMiZhG¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEY¬AF÷Hebei Yilinshanzhuang¬JB÷fXUiCK0Q¬WV÷hebei-china-fortune¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷xdzmD0oK¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xxK4qB0d¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai East Asia¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai East Asia¬JA÷nRgVPwVP¬WU÷shanghai-east-asia¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷46tcLcws¬WV÷jiangsu-suning¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CfzQjg8M¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷dtHJ7v9s¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷j3GN6bOm¬WV÷henan-jianye¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷junHhFwA¬AD÷1509778800¬ADE÷1509778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yanbian¬ER÷Pusingan 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian¬JA÷p2m1kcgD¬WU÷yanbian¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷b5yqEtWD¬WV÷guizhou-zhicheng¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Oq5eHgi¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷rVrCBmAF¬WU÷changchun-yatai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷OSdtfLvr¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vVPQXD1p¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷KdcHk6md¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷dEt0EkQd¬WV÷tianjin-teda¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8nZfwzvN¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷rH3wcleM¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷Qugrd8AS¬WV÷shandong-luneng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rFr9fy9c¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Yilinshanzhuang¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷Aqelha9f¬WV÷guangzhou-evergrande¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HEY¬AE÷Hebei Yilinshanzhuang¬JA÷2Jepgufl¬WU÷hebei-china-fortune¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MkwaxfgT¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷nqa9iSIq¬WU÷henan-jianye¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai East Asia¬JB÷t6bDjnYk¬WV÷shanghai-east-asia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nXpnud9A¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷EyCM0Wec¬WU÷jiangsu-suning¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷d01RajB3¬WV÷beijing-guoan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILOUWXGj¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷z5u4D9u3¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian¬JB÷URv8CTf9¬WV÷yanbian¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QNqjvGOG¬AD÷1509260400¬ADE÷1509260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Quanjian¬ER÷Pusingan 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Quanjian¬JA÷zi0VbAQ9¬WU÷tianjin-quanjian¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬JB÷4Q4ZcUuG¬WV÷liaoning¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4lTeUveh¬AD÷1508931300¬ADE÷1508931300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Pusingan 27¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷d2WgYq1O¬WV÷chongqing-lifan¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷EwskZPoI¬WU÷beijing-guoan¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v7svsIvb¬AD÷1508672100¬ADE÷1508672100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷4AGBrktT¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷8vLWw9lp¬WV÷shanghai-shenhua¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷drhZsbPi¬AD÷1508672100¬ADE÷1508672100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷WdI3pBBG¬WU÷guangzhou-evergrande¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷QJH7qVQM¬WV÷guizhou-zhicheng¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UeELOzPT¬AD÷1508672100¬ADE÷1508672100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai East Asia¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai East Asia¬JA÷ptd2tsgo¬WU÷shanghai-east-asia¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷lEMrkZdo¬WV÷guangzhou-r-f¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ictrtxf4¬AD÷1508672100¬ADE÷1508672100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷nVJzwT3j¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷0Y7I1Cti¬WV÷beijing-guoan¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p8lVrvAo¬AD÷1508657400¬ADE÷1508657400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷Pusingan 28¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷zVOfnXt4¬WU÷changchun-yatai¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷IgEaoidA¬WV÷jiangsu-suning¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1513360288
240
fixtures
1
1513360288
0
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Super 2017 dalam bahagian Bola Sepak/Republik Rakyat China. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Super 2017, carta Liga Super 2017 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Super 2017, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Super 2017 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.