Bola Sepak »Rusia » Liga Perdana » 2018/2019

results
1
1531737622
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUSIA: Liga Perdana¬ZEE÷YacqHHdS¬ZB÷158¬ZY÷Rusia¬ZC÷EmvtjOyK¬ZD÷p¬ZE÷jytwvQhq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_YacqHHdS¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/rusia/liga-perdana/¬ZX÷00Rusia 005......0000000000179000Liga Perdana012erdana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusia¬~AA÷SjEQIr4i¬AD÷1532784600¬ADE÷1532784600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ural¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Ural¬JA÷f3woOWkc¬WU÷ural¬WN÷FK¬AF÷FK Anzi Makhackala¬JB÷YgxkNj53¬WV÷anzhi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sDUH2Jc¬AD÷1532793600¬ADE÷1532793600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Moscow¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Moscow¬JA÷jVWgMAK9¬WU÷spartak-moscow¬WN÷GAZ¬AF÷Orenburg¬JB÷ULVcLUZF¬WV÷orenburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sh96DmSB¬AD÷1532802600¬ADE÷1532802600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FK Rostov¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷FK Rostov¬JA÷fkbC9Xz4¬WU÷fk-rostov¬WN÷AKH¬AF÷Akhmat Grozny¬JB÷8h2G8ijA¬WV÷akhmat-grozny¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdDAC7sI¬AD÷1532862000¬ADE÷1532862000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yenisey¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yenisey¬JA÷jHiL7B5G¬WU÷yenisey¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷U7jP6VKM¬WV÷zenit-petersburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MgRveuCp¬AD÷1532871000¬ADE÷1532871000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Tula¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Tula¬JA÷bseT5kzT¬WU÷arsenal-tula¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Moscow¬JB÷0jse19rp¬WV÷dynamo-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0pQrfaRj¬AD÷1532880000¬ADE÷1532880000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rubin Kazan¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRA¬AF÷Krasnodar¬JB÷t0k3amDd¬WV÷krasnodar¬WM÷RUB¬AE÷Rubin Kazan¬JA÷rFWa0Tcj¬WU÷rubin-kazan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷veVP9R8C¬AD÷1532962800¬ADE÷1532962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufa¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFA¬AE÷Ufa¬JA÷WGUVXsor¬WU÷ufa¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Moscow¬JB÷pKYZW10l¬WV÷lokomotiv-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04WLA7g6¬AD÷1533052800¬ADE÷1533052800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FK Krylya Sovetov Samara¬ER÷Pusingan 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FK¬AE÷FK Krylya Sovetov Samara¬JA÷nqgaw4NK¬WU÷krylya-sovetov-samara¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscow¬JB÷QZi3xOxR¬WV÷cska-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hbajDvYS¬AD÷1533313800¬ADE÷1533313800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moscow¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moscow¬JA÷KYxZIdVE¬WU÷dynamo-moscow¬WN÷RUB¬AF÷Rubin Kazan¬JB÷bPywIGpL¬WV÷rubin-kazan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f7oI8btp¬AD÷1533380400¬ADE÷1533380400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ural¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRA¬AF÷Krasnodar¬JB÷G0WsHz0R¬WV÷krasnodar¬WM÷URA¬AE÷Ural¬JA÷I9I9Cf8r¬WU÷ural¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zN4oEKIM¬AD÷1533389400¬ADE÷1533389400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zenit Petersburg¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit Petersburg¬JA÷C8ZQKI02¬WU÷zenit-petersburg¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Tula¬JB÷QBwVJxG8¬WV÷arsenal-tula¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nF3P6xBd¬AD÷1533398400¬ADE÷1533398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Moscow¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Moscow¬JA÷6VAM9hh1¬WU÷lokomotiv-moscow¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Moscow¬JB÷pM9Q8C77¬WV÷spartak-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l62ZGMY3¬AD÷1533475800¬ADE÷1533475800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FK Krylya Sovetov Samara¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAZ¬AF÷Orenburg¬JB÷xnZ5J84S¬WV÷orenburg¬WM÷FK¬AE÷FK Krylya Sovetov Samara¬JA÷OrV1KlkM¬WU÷krylya-sovetov-samara¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1531737622
240
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Perdana Rusia dalam bahagian Bola Sepak/Rusia. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Perdana Rusia, carta Liga Perdana Rusia dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Perdana Rusia, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Perdana Rusia adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.