Skor, keputusan secara langsung, carta Liga Alef Selatan 2020/2021

advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
15% bonus sehingga 100€
Buka satu akaun dengan bet365 hari ini dan tuntut Bonus Deposit 100% anda. Tertakluk kepada T&S. 18+

Bola Sepak Israel

Liga Alef Selatan
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Alef Selatan¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷xGWPVYTu¬ZD÷p¬ZE÷O84vZZVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/israel/liga-alef-selatan/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000001000Liga Alef Se017elatan000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷vRPENWLi¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷6eLL1ahL¬WU÷agudat-sport-ashdod¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Lod¬JB÷0IKP0J7R¬WV÷hapoel-bnei-lod¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷ILCZvFO7¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ashkelon¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Ashkelon¬JA÷AwL5C9ca¬WU÷ashkelon¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim¬JB÷lUJ9BTC5¬WV÷maccabi-shaaraim¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷OIsSaTTp¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷FC Dimona¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷FC Dimona¬JA÷WOPRuIV1¬WU÷fc-dimona¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷KvJ94182¬WV÷hapoel-azor¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷YTfM2IGE¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷jHML8RdO¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷4KQP7oCU¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷KQjI3b18¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷I3ODAmSB¬WU÷hakoach-ramat-gan¬GRA÷0¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷dfNH97sI¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷QPIkojos¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Marmorek¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Marmorek¬JA÷tt2VSUst¬WU÷hapoel-marmorek¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷KW0ZRlcn¬WV÷maccabi-jaffa¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷YmPIMjyb¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷2R6idwGr¬WU÷holon-yermiyahu¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Herzliya¬JB÷d2LfecVl¬WV÷m-herzliya¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷0zRAOC6o¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷bVHD3LN8¬WU÷ironi-or-yehuda¬GRA÷0¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷hhHH2uwF¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷f5A6s8p6¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷I9iTGOlo¬WV÷hakoach-ramat-gan¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Ashkelon¬JA÷G051L4tU¬WU÷ashkelon¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GWGZI8zN¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dimona¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷0I0S9dpr¬WV÷ironi-or-yehuda¬GRB÷0¬WM÷DIM¬AE÷FC Dimona¬JA÷rwE0ExxR¬WU÷fc-dimona¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷UFIRKU5A¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Lod¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOL¬AF÷Holon Yermiyahu¬JB÷dMBlHvh8¬WV÷holon-yermiyahu¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Lod¬JA÷rJN6heF7¬WU÷hapoel-bnei-lod¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷niTMLAj4¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Herzliya¬JA÷zgKbfHpe¬WU÷m-herzliya¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷UFJ2gy01¬WV÷maccabi-yavne¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MiCbqUFg¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬JB÷ED2kO6dB¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷0AboPns5¬WU÷maccabi-ironi-ashdod¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷4GHgpA0m¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Shaarayim¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim¬JA÷Sd0wR8Ch¬WU÷maccabi-shaaraim¬GRA÷0¬WN÷MS¬AF÷MS Ironi Kuseife¬JB÷6masQSRb¬WV÷ms-ironi-kuseife¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0rB2rlVa¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷nR0cMpRN¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷8z2gNQBH¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷86HVJlLG¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷4nFdFIMK¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷zDAhGb7E¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷04h6Dnbp¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIM¬AF÷FC Dimona¬JB÷Eu7r6Eq7¬WV÷fc-dimona¬GRB÷0¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷p62v7fU0¬WU÷agudat-sport-ashdod¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷l43FunFI¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Ashkelon¬JB÷2BdMx6B4¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷OKcIwndb¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷6uEAtSaC¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim¬JB÷UcbEvSth¬WV÷maccabi-shaaraim¬GRB÷0¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷WCuBu8Ro¬WU÷hakoach-ramat-gan¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Sf2Jv6UO¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Marmorek¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷Ay0UzptH¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Marmorek¬JA÷Wp1QyQQA¬WU÷hapoel-marmorek¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷E7dAC6Dj¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷6ZgUTHyE¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬GRB÷0¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷hW5n5YbD¬WU÷holon-yermiyahu¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fNFwISkT¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷6F3z8zFf¬WV÷hapoel-azor¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷Ch4W8Gal¬WU÷ironi-or-yehuda¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GAe13k7P¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Ironi Kuseife¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷I13xZNAT¬WV÷maccabi-jaffa¬GRB÷0¬WM÷MS¬AE÷MS Ironi Kuseife¬JA÷4baYZ3eN¬WU÷ms-ironi-kuseife¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷SAphyjji¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Yavne¬ER÷Pusingan 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Lod¬JB÷EacxSe6Q¬WV÷hapoel-bnei-lod¬GRB÷0¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Yavne¬JA÷KxbYSyiK¬WU÷maccabi-yavne¬GRA÷0¬AN÷n¬~
128
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Mod gelap
advertisement
advertisement
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Alef Selatan 2020/2021 dalam bahagian Bola Sepak/Israel. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Alef Selatan 2020/2021, carta Liga Alef Selatan 2020/2021 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Alef Selatan 2020/2021, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Alef Selatan 2020/2021 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.
Tunjukkan lebih banyak
Aplikasi mudahalih
App kami dioptimumkan untuk telefon mudahalih anda. Muat turun ia secara percuma!
mockup