Skor, keputusan secara langsung, carta Liga Alef Utara 2020/2021

advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
15% bonus sehingga 100€
Buka satu akaun dengan bet365 hari ini dan tuntut Bonus Deposit 100% anda. Tertakluk kepada T&S. 18+

Bola Sepak Israel

Liga Alef Utara
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Alef Utara¬ZEE÷0bwHZ2T6¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷WtIMDDqa¬ZD÷p¬ZE÷2gGVzd1n¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_0bwHZ2T6¬ZJ÷2¬ZL÷/bola-sepak/israel/liga-alef-utara/¬ZX÷00Israel 006Israel0020000000001000Liga Alef Ut015 Utara000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷S68ux9E3¬AD÷1603450800¬ADE÷1603450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Tiberias¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Herzliya¬JB÷tf7hfpSO¬WV÷h-herzliya¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Tiberias¬JA÷Sj3leQCI¬WU÷ironi-tiberias¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷bX3ywkac¬AD÷1603450800¬ADE÷1603450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Tamra¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tamra¬JA÷fw5tcnr6¬WU÷maccabi-tamra¬GRA÷0¬WN÷MAK¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷YT3pd6cC¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷6c7qyTT9¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bnei Majdal Krum United¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷d6s2EmDt¬WV÷ms-tira¬GRB÷0¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Majdal Krum United¬JA÷fcezJT4P¬WU÷bnei-majdal-krum-united¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷lMdlzmqG¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bnei Faradis¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Karf Kanna¬JB÷4WpACRsg¬WV÷hapoel-karf-kanna¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Faradis¬JA÷Qun6D7Sn¬WU÷hapoel-bnei-faradis¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷4pcTnZo5¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bnei Zalfa¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kaukab¬JB÷Meq31mqL¬WV÷hapoel-kaukab¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Zalfa¬JA÷r5pa2TTE¬WU÷hapoel-bnei-zalfa¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷ANcPmFWb¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Baka¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷lroe39E8¬WV÷ms-daburiya-osama¬GRB÷0¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Baka¬JA÷zusi4ka2¬WU÷ironi-baka¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷dKgLleHh¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shapira¬ER÷Pusingan 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAY¬AF÷Tayibe¬JB÷K86Bece2¬WV÷tzeirey-tayibe¬GRB÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shapira¬JA÷tI77dwtd¬WU÷haifa-robbie-shapira¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷0d0hZ6bM¬AD÷1604059200¬ADE÷1604059200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Faradis¬JB÷ATmIA5C5¬WV÷hapoel-bnei-faradis¬GRB÷0¬WM÷MAK¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷bgpEBoca¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷rydXog1B¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Bnei Zalfa¬JB÷hvzZeR6r¬WV÷hapoel-bnei-zalfa¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara¬JA÷jVm707bR¬WU÷hapoel-bnei-ar-ara-ara¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷fJadYQDS¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Majdal Krum United¬JB÷rsnQ8qsI¬WV÷bnei-majdal-krum-united¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷4jmM9PRB¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷dSoOTpMq¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Karf Kanna¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Tiberias¬JB÷j7kY6NBU¬WV÷ironi-tiberias¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Karf Kanna¬JA÷CGjU73dO¬WU÷hapoel-karf-kanna¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷llRXqXVN¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Migdal HaEmek¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shapira¬JB÷Wlykhq67¬WV÷haifa-robbie-shapira¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Migdal HaEmek¬JA÷hbxogPj1¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷E3tTS4yj¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷MS Tira¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷SSQwS6st¬WU÷ms-tira¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tamra¬JB÷tWUsRQdn¬WV÷maccabi-tamra¬GRB÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷AcSTpDGH¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tayibe¬ER÷Pusingan 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Baka¬JB÷bywsf5ye¬WV÷ironi-baka¬GRB÷0¬WM÷TAY¬AE÷Tayibe¬JA÷n1ZxeoMl¬WU÷tzeirey-tayibe¬GRA÷0¬AM÷Tertunda kerana alasan keselamatan.¬~AA÷6cTEj8Td¬AD÷1604664000¬ADE÷1604664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bueine¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bueine¬JA÷8KsgOOt5¬WU÷hapoel-bueine¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Herzliya¬JB÷nBtcNrdB¬WV÷h-herzliya¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷hfuXROjd¬AD÷1604664000¬ADE÷1604664000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Tiberias¬ER÷Pusingan 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Tiberias¬JA÷zgUoQpCh¬WU÷ironi-tiberias¬GRA÷0¬WN÷MAK¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷EqTkP4Rb¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
121
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Mod gelap
advertisement
advertisement
NOTA: Anda berada di laman skor secara langsung Liga Alef Utara 2020/2021 dalam bahagian Bola Sepak/Israel. FlashScore.com.my menawarkan skor secara langsung, keputusan separa dan akhir Liga Alef Utara 2020/2021, carta Liga Alef Utara 2020/2021 dan butiran perlawanan (penjaring gol, kad merah, perbandingan kemungkinan,...). Selain daripada skor Liga Alef Utara 2020/2021, anda boleh mengikuti lebih daripada 1000+ pertandingan bola sepak dari 90+ negara di serata dunia dengan FlashScore.com.my. Anda hanya perlu klik nama negara di menu kiri dan pilih pertandingan anda (keputusan liga, skor secara langsung piala kebangsaan, pertandingan lain-lain). Perkhidmatan skor Liga Alef Utara 2020/2021 adalah dalam masa nyata, dikemaskini secara langsung.
Tunjukkan lebih banyak
Aplikasi mudahalih
App kami dioptimumkan untuk telefon mudahalih anda. Muat turun ia secara percuma!
mockup